Iets meer dan een maand geleden wilde ik de auto starten: helemaal niks. Ik hoorde wel wat tikken maar de auto wilde niet starten.
Gelijk de accu lader erop aan gesloten en na 2 uur kon ik de auto starten. Helemaal prima!

Heb er verder geen aandacht meer aan geschonken, tot vanmorgen. De auto was wederom helemaal dood.. Zelfs de lampjes op het dashboard hadden er moeite mee.
Centrale deurvergrendeling enz. werkte ook niet. Ik heb met een andere auto mijn Clio gestart, dit pas na 5 a 6 pogingen.
Na 20 minuten rijden, leverde het meten van de accu een voltage op van ongeveer 12V. Zodra ik de auto start schiet deze richting de 14 komma nog wat. De dynamo werkt dus.
Heb de auto bewust paar keer gestart, maar dat gaat nu zonder problemen.
Iemand enig idee, of misschien zelf meegemaakt, wat het probleem kan zijn? De lampjes gaan uit, behalve het rode knipperende dotje op het dashboard.
Als het toch een defecte accu is, moet ik dan niet elke dag het probleem hebben?

Het gaat om een Clio 1.6 16V uit 2000.
Mijn dank is groot!
