windgeruis estate gt en bekleding vraag

Voor alles aan de binnenkant, van bekleding tot pookknop
Plaats reactie
Busa831
beginner
Berichten: 2
Lid geworden op: 28 dec 2023 13:56
Contacteer:

windgeruis estate gt en bekleding vraag

Bericht door Busa831 »

Goedemiddag

Ik ben in het bezit van een 2014 Clio Estate GT

Tijdens het rijden hoor ik aardig wat windgeruis bij de voordeuren vandaan komen. Nu begreep ik dat hier evt wat aan te doen is. De foto's die op dit forum staan kan ik niet openen.

Heeft er iemand een idee wat ik hieraan zou kunnen doen?

Tevens viel mij op dat het schuim bij de bestuurderskant onder de bekleding kapot is, en mijn linkervoet geen steun meer heeft (is een automaat)
Heeft iemand hier ook een oplossing voor of is een nieuw tapijt de enige remedie?

Groet
Jeroen
Mees120
forum member
Berichten: 326
Lid geworden op: 14 jan 2020 20:08
Locatie: Leiden
Contacteer:

Re: windgeruis estate gt en bekleding vraag

Bericht door Mees120 »

Voor het windgeruis is het een simpele oplossing. Je moet een stukje rubber (van bijvoorbeeld een raamwisser) tussen het rubber tussen het vaste kleine ruitje en het voorraam dat open kan doen. Het zijn een soort van 2 losse stukjes rubber waar je iets tussen kan doen.

Pas op dat het niet te dik is want dan gaat je raam heel moeilijk open en dicht en dan kapt misschien je raammotor er mee.

Voor het kapotte schuim heb ik niet zo snel iets. Je zou misschien gewoon een los stukje schuim onder de bekleding kunnen krijgen maar ik heb geen idee of je daar makkelijk bij komt.
Renault Clio TCe 90 ENERGY NIGHT & DAY 2014 (verkocht)
Peugeut Partner 1.5 HDI 130PK EAT8 (Ex Auto v/d zaak)
Peugeot 508SW PSE 2024
Plaats reactie

Terug naar “Clio 4 Interieur (vraag & antwoord)”