Module deurvergrendeling clio campus uit 2007

Voor alles op gebied van elektra en elektronica, van lampjes tot zekeringen
Plaats reactie
bvdhorst

Module deurvergrendeling clio campus uit 2007

Bericht door bvdhorst »

Hallo,

Sinds een tijdje heb ik een clio campus uit 2007, maar bij de aankoop heb ik alleen de reservesleutel meegekregen. Het zure is dat op de reservesleutel geen bediening zit voor de automatische deurvergrendeling. Bij de Renault dealer langs geweest, en zij rekenen even 240e af voor het opnieuw installeren van een automatische vergrendeling met sleutel. Dat moet anders kunnen dacht ik en hoop ik ook. Dus heb ik een deurvergrendelingsmodule gekocht. Apparaat schijnt universeel te zijn dus in theorie zou dat moeten lukken. Maar nu wil ik kijken of ik de oude module kan vervangen met mijn nieuwe. Dat scheelt wellicht wat knippen en strippen van draden. En dan nu mijn vraag, weet iemand waar deze module zou kunnen zitten, als het er al in zit. Of zit het in de body control unit verwerkt?

Ik hou deze thread nauwlettend in de gaten, dus als iemand hier mee kan helpen probeer ik zo snel mogelijk te reageren. In ieder geval bedankt!
Arjan
Oud-beheerder
Berichten: 5410
Lid geworden op: 10 okt 2009 17:19
Contacteer:

Re: Module deurvergrendeling clio campus uit 2007

Bericht door Arjan »

Zit allemaal in de UCH:

GEVRAAGDE MOGELIJKHEDEN HUIS MET HULPORGANEN INTERIEUR
knipperlichten en alarmknipperlichten
binnenlichten (tijdschakeling) met FM-afstandsbediening
voeding interieur type supervisor
commando zoemer in het instrumentenpaneel
ingang markeringslicht voor vergeten verlichting
langzaam wissen voor
snel wissen voor
variabel interval vrijgave (niet met regensensor)
ingang rustcontact wissen voor
regensensor
lichtsensor (niet in koude landen)
automatische verlichting
ruitenwisser achter
ingang rustcontact achter
ingang achteruit
tijdschakeling achterruitverwarming
regeling van de portieren vergrendeling/ontgrendeling
regeling van de portiervergrendeling via FM-afstandsbediening
regeling van de portiervergrendeling tijdens het rijden

ontgrendeling bij botsing
controlelampje portiervergrendeling
controlelampje openen portier via multiplexsysteem naar instrumentenpaneel
systeem FM-afstandsbediening twee sleutels
gecodeerde transponder / startvergrendeling
diagnose
lampje startvergrendeling draadverbinding
rijsnelheid multiplexsysteem
tijdschakeling koplampsproeier (koude landen) behalve Denemarken
rijverlichting "running light" (koude landen)
ruitbediening met sneltoets bestuurder / passagier
activeren fabrieksalarm
relais startmotor
relais na contact
Guus
forum starter
Berichten: 184
Lid geworden op: 07 okt 2012 12:57
Locatie: Den Haag
Contacteer:

Re: Module deurvergrendeling clio campus uit 2007

Bericht door Guus »

Is de clio campus geen clio2?
Arjan
Oud-beheerder
Berichten: 5410
Lid geworden op: 10 okt 2009 17:19
Contacteer:

Re: Module deurvergrendeling clio campus uit 2007

Bericht door Arjan »

Ja, Clio 2 phase 4 t/m 7
bvdhorst

Re: Module deurvergrendeling clio campus uit 2007

Bericht door bvdhorst »

Hoe nauwlettend ik ook beloofd had deze thread bij te houden, ik heb het verzuimd. Mijn excuses. Ik weet niet precies welk model het is, dat kan ook verklaren waarom ik geen juiste draadschema's kon vinden. Deze morgen ben ik dan ook gewoon aan de slag gegaan. Ik heb de externe deurvergrendelings module aangesloten op de schakelaar in de auto. Aan deze schakelaar zaten 5 draden; rood, zwart, roze, blauw en bruin. Rood en zwart zijn respectievelijk voor 12v constant en de massa (standaard). Roze is voor een klein led lampje in de schakelaar. En dan blijft er weinig over voor het schakelgedeelte.

Vanuit de externe module heb ik de draden voor de knipperlichten, ramen en achterklep afgeknipt. De achterklep zit verbonden met de bestaande schakelaar in de auto. Ramen en knipperlichten had ik geen tijd voor, kan ik altijd nog doen.

Wat overbleef aan de externe module was de rode, zwarte, gele, geel/zwarte, witte, en wit/zwarte bedrading. De witte draad heb ik verbonden met de geel/zwarte draad en aangesloten op de blauwe draad aan de schakelaar. De gele draad heb ik verbonden met de zwart/witte draad een aangesloten op de bruine draad aan de schakelaar. Dat was eigenlijk voldoende, sinds vanmiddag kan ik de auto weer op afstand openen en sluiten. Ook de schakelaar in de auto doet het! Minpuntje is dan wel dat ik 2 manieren heb om de auto te openen of te sluiten. Dus als ik met de schakelaar de auto heb gesloten (wat hij tijdens het rijden doet), dan moet ik op de afstandbediening het knopje openen indrukken om de auto weer af te sluiten. Vreemde zin, maar het kan in ieder geval weinig kwaad :)


Externe module: Deurvergrendelingsmodule, afstandsbediening LT052

Afbeelding
Foto laat de bedrading van de schakelaar zien in de auto.
Arjan
Oud-beheerder
Berichten: 5410
Lid geworden op: 10 okt 2009 17:19
Contacteer:

Re: Module deurvergrendeling clio campus uit 2007

Bericht door Arjan »

Mooi dat het gelukt is :thumbsup:
Gebruikersavatar
caribic
forum starter
Berichten: 92
Lid geworden op: 18 jan 2015 17:02
Locatie: Haarlem
Contacteer:

Re: Module deurvergrendeling clio campus uit 2007

Bericht door caribic »

Goed dat het gelukt is, lijkt me dat je wel even bezig geweest bent!
Clio IV Authentique TCe 0.9 Rouge Flamme - 22-1-15'
bvdhorst

Re: Module deurvergrendeling clio campus uit 2007

Bericht door bvdhorst »

Zo'n 4 uur, de meeste tijd zat in het wegwerken van de bedrading :)
Plaats reactie

Terug naar “Clio 2 Elektronica (vraag & antwoord)”