Afvinklijst onderhoudsbeurt

Voor algemene Clio II vragen van aankoopadvies tot schaalmodel
Plaats reactie
keebrev55
beginner
Berichten: 11
Lid geworden op: 25 aug 2015 15:39
Locatie: winterswijk
Contacteer:

Afvinklijst onderhoudsbeurt

Bericht door keebrev55 »

Hallo allemaal,

Al jaren doe ik het onderhoud aan mijn auto(s) zelf, voor zover dat in mijn mogelijkheden ligt. Om onderwerpen niet over het hoofd te zien, maak ik gebruik van een afvinklijst. Deze lijst wordt gebruikt voor twee beurten, een kleine en een grote c.q. apk-beurt.
Zo ziet de lijst er uit voor een Clio 2 ph 2 met een 1,2 liter V16 Authentique:

http://www.mijnalbum.nl/Foto540-EPPABWFA.jpg

http://www.mijnalbum.nl/Foto540-8RVEODQI.jpg

De lijst spreekt voor zich. Mijn standpunt is dat er jaarlijks goed naar de auto gekeken (onderhouden) wordt. Dit kan dus een tijds/interval verschil opleveren met wat de fabrikant voorschrijft. Sommige gegevens komen uit het onderhoudsboekje van Renault, andere uit het werkplaatshandboek van Haynes.

Het is een Word bestand, als er belangstelling voor is kan ik bestand mailen naar het beheersteam? Dit om het voor iedereen toegankelijk te maken en vrijelijk aan te passen naar motortype/uitvoering.

Gr. Paul
Gebruikersavatar
DHoD
beginner
Berichten: 44
Lid geworden op: 07 sep 2014 12:15
Contacteer:

Re: Afvinklijst onderhoudsbeurt

Bericht door DHoD »

Ik zou het in ieder geval heel handig vinden!
Ik zie ook dat je radio ontvangst slecht was (is?) wat heb je hieraan gedaan?
Living the Clio-life
keebrev55
beginner
Berichten: 11
Lid geworden op: 25 aug 2015 15:39
Locatie: winterswijk
Contacteer:

Re: Afvinklijst onderhoudsbeurt

Bericht door keebrev55 »

De Pioneer radio was door de vorige eigenaar ingebouwd voor de verkoop, en de voorkeurtoetsen waren nog niet ingesteld. Sommige stonden naast de zender...dat was alles.

Ik stuur je wel een pb-tje
Plaats reactie

Terug naar “Clio 2 Algemeen (vraag & antwoord)”