Pagina 1 van 1

Ventilatie / verwarmingsprobleem

Geplaatst: 17 feb 2015 01:03
door Babalon777
Nog een probleempje:

Ventilatie voor het raam is zelfs op z'n hoogste stand maar erg matig te noemen, verder klaagt m'n bijrijder dat ondanks als de verwarming helemaal op vol staat , z'n benen er bijna afvriezen van de koude lucht (buitentemperatuur plm 2 graden momenteel)

Wellicht zijn een paar buizen losgekomen oid, iemand enig idee hoe dit te gaan oplossen?

Re: Ventilatie / verwarmingsprobleem

Geplaatst: 17 mar 2015 22:33
door Robin5757
Als temp meter nu 2 graden aan geeft zal die wel stuk zijn..

Als je kachel niet warm word is misschien je thermostaat kapot of de kachel radiateur kan dicht zitten.

Re: Ventilatie / verwarmingsprobleem

Geplaatst: 17 mar 2015 22:38
door Babalon777
t'is niet dattie niet warm wordt. de luchtstromen voor de vooruit zijn niet echt warm en selfs op standje maximaal echt indrukwekkend te noemen, onvoeldoende iig om te ontwasemen.
warm wordt het wel , doch de koude lucht komt bij de passagiers voetenruimte naar binnen , en dat is geen gat naar buiten.
de luchtstroom op de voeten is wel sterk en links warm en rechts koud...

Re: Ventilatie / verwarmingsprobleem

Geplaatst: 24 mar 2015 22:35
door Robin5757
Ik weet niet of die al temperatuur regel kleppen heeft voor links en rechts anders zou er daar een stuk van kunnen zijn..