Pagina 1 van 1

2 vragen

Geplaatst: 24 apr 2014 18:31
door Eric92
Nadat ik een tijdje terug op zoek was naar mijn interieurfilter, en hierin faalde, is het mij duidelijk geworden dat ik waarschijnlijk geen interieurfilter heb...
Op de plek van de kachelmotor zit verder niks. Op de sloop stonden diverse Clio's (allemaal diesel toevallig) met allemaal een interieurfilter. Is het mogelijk dat ik er dus geen heb?

Verder heb ik op mijn stuur een beetje geknoeid met seconde lijm. Ik heb van een Mégane het wiebertje van het stuur afgehaald. Deze zit bij de Mégane gewoon in het stuur gedrukt met 4 pinnetjes. Die pinnetjes heb ik eraf geschuurd zodat het oppervlak recht was en heb hem met seconde lijm op mijn stuur geplakt. Bij het aanbrengen van de lijm op het wiebertje schoot ik uit waardoor niet alleen mijn vingers aan elkaar vast had maar dus ook lijm op het stuur heb gekregen en op het wiebertje. Is dit er met aceton goed vanaf te krijgen?

Voor:
Afbeelding

Na:
Afbeelding

Het wiebertje heb ik geprobeerd te schuren maar dat mocht ook niet baten dus ga het wel met een nieuwe proberen. Was ook niet tevreden met mijn schuurkunsten bij deze.

Re: 2 vragen

Geplaatst: 24 apr 2014 18:37
door Vinnie
Je gaat helaas dit niet super mooi meer krijgen, seconden lijm "brand' in.

Veel modellen hebben geen interieurfilter, diesel wel ivm fijnstof.
dit was volgensmij ook als optie te leven bij andere modellen en zit standaard bij auto's met airco.

Re: 2 vragen

Geplaatst: 24 apr 2014 19:33
door Eric92
Het is maar een klein stukje dus als het niet meer zo opvalt ben ik al blij. Maar wat kan ik het beste gebruiken om de lijm mee op te lossen? Voor zover dat lukt dan.
Inmiddels het 2e wiebertje rustig geschuurd en deze ziet er nu nog puntgaaf uit. Nu zorgen dat ik bij het opplakken het 1 en ander afgedekt heb.

En ik dacht dat een interieurfilter een veel voorkomend iets was. Aangezien mijn auto erg kaal is uitgevoerd kijk ik er echter niet van op dat ie geen heeft.

Re: 2 vragen

Geplaatst: 24 apr 2014 19:52
door Vinnie
Wegsnijden, opschuren is het enige wat werkt.
En in het vervolg dus veel minder lijm gebruiken en voorzichtiger tewerk gaan.

Re: 2 vragen

Geplaatst: 24 apr 2014 22:41
door Eric92
Oke bedankt.

Re: 2 vragen

Geplaatst: 25 apr 2014 20:50
door Eric92
Eindresultaat:

Afbeelding


De zon stond er vol op dus je ziet de vingervlekken erg duidelijk en een klein beetje de lijmrestjes maar verder ben ik 100% tevreden met het resultaat. Heb rustig de tijd genomen de pinnetjes te vijlen deze keer waardoor het wiebertje daardoor niet verpest was.
Daarna heel voorzichtig gelijmd en ook dat zonder erg te knoeien.

Re: 2 vragen

Geplaatst: 25 apr 2014 21:03
door Vinnie
Dat staat zeer goed!
Mooi dat het uiteindelijk toch gelukt is :thumbsup: