Pagina 1 van 1

R-Link Tweet

Geplaatst: 03 okt 2013 16:24
door Molker
Is er iemand die R-Link tweet aan de praat heeft gekregen, ik graag steeds de melding "dienst niet beschikbaar" als ik inlog.

Deze melding kreeg ik in eerste instantie ook bij het binnen halen van de bedrijfsemail welke via gmail loopt, de oplossing hiervoor was niet inloggen via gmail maar via overige en de imap.bedrijfsnaam te veranderen in imap.gmail voor inkomende mail, bij de uitgaande mail dient de bedrijfsnaam ook weer te vervangen worden door gmail.
Maar de R-Link Tweet krijg ik vooralsnog niet aan de praat.

Re: R-Link Tweet

Geplaatst: 04 okt 2013 09:27
door Nyana
Ik heb Twitter werkend, maar ik doe er niks mee. Hij haalt ook niet real-time nieuwe tweets op, pas alleen als je de applicatie start. Doen je andere Discovery Pack applicaties zoals Route Service en Coyote het wel?

Re: R-Link Tweet

Geplaatst: 04 okt 2013 10:39
door Molker
Coyote deed het gelijktijdig met TomTom live. Het discovery pack was in eerste instantie niet geactiveerd door de dealer maar alle apps zoals mail, route service, Metro nieuws werken nu wel, behalve R-Link Tweet dus. Ik denk ook niet dat ik dat veel ga gebruiken, maar ik wil het gewoon werkend hebben, om dat het kan zeg maar.
Jij kon gewoon inloggen met je inlognaam en wachtwoord, zonder verder iets aan de instellingen bij R-link of Twitter te veranderen?

Re: R-Link Tweet

Geplaatst: 04 okt 2013 11:16
door Nyana
Ja, nadat ik een profiel poppetje gemaakt had. Inloggen met je twitternaam en wachtwoord en werken. Raar ook dat jouw Gmail niet rechtstreeks maar pas via een omweg werkt.

Heb je wel de software en R-Link zelf op de laatste nieuwe updates draaien?

Re: R-Link Tweet

Geplaatst: 04 okt 2013 11:38
door Molker
De software van R-Link is up to date, althans in de auto en via de R-link toolbox wordt aangeven dat er geen updates beschikbaar zijn. Betreft Gmail, mijn persoonlijke Gmail account werkte zonder problemen. Op mijn werk werken wij ook met Gmail, maar het email adres eindigt dan niet op Gmail.com maar op bedrijfsnaam.com en daar zat het probleem.

Re: R-Link Tweet

Geplaatst: 04 okt 2013 15:35
door goos
Er is een apart onderdeel op het forum voor R-link, dit topic daarom verplaatst.