Pagina 1 van 1

motorcover spuiten

Geplaatst: 06 aug 2013 13:53
door Vincent
Ik heb een een tijd geleden een 2de motorcover op de sloop gekocht en daar een stuk vanaf gehaald, omdat anders mijn pipercross vemon ertegen aankomt (vond het zonde om de originele te verzagen). Nu wil ik deze misschien gaan spuiten, maar weet niet welke verf ik moet gebruiken, omdat het natuurlijk warm word en het is kunststof. Weet iemand welke verf ik moet gebruiken?

Re: motorcover spuiten

Geplaatst: 06 aug 2013 14:04
door sj0ertum
Hittebestendige verf :sunny:

Je motorcover wordt wel warm, maar niet overdreven heet hoor. Plastic geleidt warmte niet goed, dus dat valt wel mee. Ik zou wel voor een hittebestendige lak gaan. Normaal zou ik aanraden om er een plastic primer onder te spuiten, maar die heb je denk ik niet hitte bestendig.
Goed schuren en ontvetten en een hittebestenige kleur erop zetten en afwerken met hittebestendige blanke lak :thumbsup:

Re: motorcover spuiten

Geplaatst: 06 aug 2013 20:03
door Vincent
Merk?

Re: motorcover spuiten

Geplaatst: 06 aug 2013 20:06
door D-Jay
Motip, goede ervaringen mee.

Re: motorcover spuiten

Geplaatst: 08 aug 2013 04:15
door -Leon-
Ik heb laatst ook de motorcover gespoten die ik hier via het forum had gekocht. Heb er normale spuitlak opgespoten van motip omdat ik deze het beste vind nevelen. Is niet hittebestendig maar blijft er gewoon goed op zitten.