Koppeling relais?

Voor alles op gebied van elektra en elektronica, van lampjes tot zekeringen
Plaats reactie
Rover

Koppeling relais?

Bericht door Rover »

Hallo,

Even een kort vraagje: Ik heb vanmiddag mijn 'nieuwe' clio opgehaald en toen viel het mij op dat telkens als ik mijn koppeling op liet komen ik het geluid van een relais hoor. Is dat de schakeling op de koppeling van de cruise control? Ik hoorde het ook als de cruise control uit stond.

Groet, Ruud.
Arjan
Oud-beheerder
Berichten: 5410
Lid geworden op: 10 okt 2009 17:19
Contacteer:

Re: Koppeling relais?

Bericht door Arjan »

Er zit wel een sensor bij je koppelingpedaal. Is natuurlijk makkelijk achter te komen of die klikt bij het intrappen van je pedaal. Gewoon even met je hoofd onder je dash duiken :wink:
Rover

Re: Koppeling relais?

Bericht door Rover »

Ik ben er vandaag achter gekomen dat het de schakelaar voor de start / stop knop is die je hoort. Onder het schakelmoment start hij wel en daarboven niet. Weer wat geleerd :-). Ik kwam er tijdens het zoeken ook nog achter dat ik opbergvakken onder de voorstoelen had ;-).

De clio bevalt verder prima!! Ik moet alleen nog heel erg wennen aan de stugheid van de vering. Ik heb hiervoor Citroën Xantia en XM gereden en dat is natuurlijk niet te vergelijken :-p.

Groet, Ruud.
Plaats reactie

Terug naar “Clio 3 Elektronica (vraag & antwoord)”