Ik heb even een schets gemaakt van hoe ik het wil bouwen. Echter ben ik zeer beginner (niet met soldeerbout) maar wat betreft Volts, Amperes en Ohms. Dus het kan zijn dat ik het schetsje ook helemaal fout getekend heb of de waardes niet echt kloppen met name de Ohm's van de weerstandjes dan.
Mijn belangrijkste vraag is dus of mijn schetsje aardig goed is en watvoor type weerstandjes ik moet nemen: (metaalfilmweerstand, draadweerstand, koolfilmweerstand?). En of ik eventueel meer weerstandjes nodig heb of maar 1 ipv 2 in de schets. Het voltage is 12Volt maar ik weet niet precies of dit exact 12Volt is aangezien het van een auto accu komt natuurlijk, vandaar dat ik bij Bron 12-13,5Volt neergezet heb.
De reden dat ik nieuwe weerstandjes wil is omdat de weerstand die er nu tussen zit een te laag voltage nog doorlaat en dat ding helemaal dichtgesmolten is. Dus ik kan er ook niets aan veranderen.
Hier de schets:
