Ik vond het vandaag maar eens tijd worden om een toerenteller in m'n clio in te bouwen. Dat wilde ik gaan doen met een autostyle toerentellertje.
Ik had hier op het forum al een post gevonden over het aansluiten van een toerenteller : http://www.clioclub.info/forum/viewtopi ... 102&t=8801
Dus nu heb ik het signaal kabeltje van de toerenteller aangesloten op de kabel die in dat topic staat :

Alleen nu geeft de teller bij stationair draaiende motor een toerental aan van 2000. dit lijkt me een beetje overdreven

In het gele rondje kun je zien dat ik de groene signaal kabel op de draad heb aangesloten (puur even om te kijken of het werkt, wat het dus niet doet).
Ik heb achterop de toerenteller de schakelaar op de 4 gezet voor een 4 cilinder motor. Maar hij geeft dus een te hoog toerental aan.
De naald beweegt wel mee als je meer gas geeft maar dat gaat niet echt soepel.
Heb ik gewoon de verkeerde draad of is er iets anders aan de hand?
Volgens de handleiding van de toerenteller moet je de signaal kabel aan de - van de spoel aansluiten, is dat ook de draad waar hij nu op zit?