Pagina 1 van 1

Ruitenwisser probleempje?

Geplaatst: 14 jul 2011 21:22
door Beerkeeper
Hoi! :)

Ik heb een Renault Clio II Phase2 uit 2002 (Expression), de vijfdeurs variant. Veel problemen en oplossingen kon ik via dit forum vinden dus vandaar dat ik me hier heb geregistreerd :)

Echter heb ik iets geks, dat als ik de voorruitwisser aanzet, de achterruitwisser ook automatisch aangaat. Echter staat de achterruitwisser op stand 0, uit voor zover ik weet. Zie ik iets over het hoofd of is dit normaal gedrag? Het is een erg fijn auto'tje :D

Groeten,

Beerkeeper

Re: Ruitenwisser probleempje?

Geplaatst: 14 jul 2011 23:43
door Nelis
Als je een regen / licht sensor heb en hem dan in zijn achteruit zet is dit normaal ja, maar als die gewoon in zijn 1 ofzo staat zou ik zeggen dat hij ergens contact maakt in de lichtschakelaar!

Re: Ruitenwisser probleempje?

Geplaatst: 15 jul 2011 09:01
door Beerkeeper
Nelis schreef:Als je een regen / licht sensor heb en hem dan in zijn achteruit zet is dit normaal ja, maar als die gewoon in zijn 1 ofzo staat zou ik zeggen dat hij ergens contact maakt in de lichtschakelaar!
Ah dat meen je niet, hij stond inderdaad in zijn achterruit. Sorry, ik kom van een duitse auto af :P Bedankt!

Re: Ruitenwisser probleempje?

Geplaatst: 15 jul 2011 17:13
door Age
ook zonder die regen / licht sensor werkt dat zo. :thumbsup:

Re: Ruitenwisser probleempje?

Geplaatst: 15 jul 2011 22:42
door Nelis
Ah dat wist ik weer niet :idea:

Als je in ieder geval 1x je Voorruiter wisser gebruikt hem en je zet hem in je achteruit dan doet hij het altijd. Stop pas weer als je de auto uitzet :smash:

Re: Ruitenwisser probleempje?

Geplaatst: 16 jul 2011 12:02
door Age
bij mij: ik rij voorruit met wissers vóór aan. Zet hem in zijn achteruit, wisser achter gaat aan, zolang hij in zijn achteruit blijft. Zodra ik hem weer in neutraal of in een voorwaartse versnelling zet gaat de wisser achter weer uit.

Wat ook handig is, dat als ik stil sta, de voorste wissers automatisch in de interval stand gaan, en weer sneller gaan als ik ga rijden... :thumbsup: