Goedeavond,
Sinds de toolbox van medianav evolution is veranderd kan ik niet meer inloggen op de toolbox om mijn systeem te updaten, hebben hier meer mensen last van?
Als ik de toolbox opstart krijg ik het scherm met de instructies, als ik vervolgens mijn stick met de vingerafdruk aan de pc koppel gebeurt er niets, Ik kan ook niet verder in de toolbox.
Volgens Renault is er iets fout met mijn licentie en mis ik een bestand op mijn vingerafdruk, ik zelf heb geen idee hoe dit gebeurt kan zijn en ik vraag me af of er meer mensen zijn die dit probleem hebben. Ik kan nu geen updates uitvoeren of nieuwe kaarten installeren.
Het medianav systeem zelf werkt ( gelukkig) nog wel zij het dus met inmiddels verouderde kaarten.
Volgens Renault kan het alleen hersteld worden middels een compleet nieuw systeem in te bouwen, ik weiger mij hierbij neer te leggen en indien er meer mensen dit probleem ervaren kunnen we samen misschien iets bereiken bij Renault want nu zijn ze niet van plan om iets voor mij te doen.
Tinuske
medianav toolbox
medianav toolbox
http://tinuske3.werkaandemuur.nl
clio4 dci90 flamme rouge estate
clio4 dci90 flamme rouge estate
-
- beginner
- Berichten: 22
- Lid geworden op: 13 feb 2019 22:21
- Contacteer:
Re: medianav toolbox
Hallo Tinuske
Ondervind hetzelfde probleem ...heb er geen haast mee dus wacht de reakties af
Ondervind hetzelfde probleem ...heb er geen haast mee dus wacht de reakties af
Re: medianav toolbox
je kan het probleem wel oplossen denk ik pm me maar