Onderhoud TCe 90

Voor alles over motoren en aandrijving, van luchtfilter tot uitlaat
Plaats reactie
Zoefff
beginner
Berichten: 1
Lid geworden op: 24 feb 2017 21:05
Contacteer:

Onderhoud TCe 90

Bericht door Zoefff »

Hallo mede Clio-rijders,

Ik ben op zoek naar technische gegevens van mijn Clio. Ik kan alleen een Franstalig werkplaatshandboek vinden en dat gaat over de 1.5 diesel. Ik heb de gegevens nodig om groot onderhoud uit te kunnen voeren. Aanhaalmomenten e.d. Heeft iemand een tip? Een optie is natuurlijk om Renault Nederland te bellen of de dealer, maar ik verwacht niet veel medewerking.
Bij voorbaat dank!
Gebruikersavatar
NicoK
Oud-beheerder
Berichten: 803
Lid geworden op: 17 mar 2016 00:14
Locatie: Eindhoven
Contacteer:

Re: Onderhoud TCe 90

Bericht door NicoK »

Waar heb je aanhaalmomenten voor nodig? Het is geen aluminium.
Gebruikersavatar
NicoK
Oud-beheerder
Berichten: 803
Lid geworden op: 17 mar 2016 00:14
Locatie: Eindhoven
Contacteer:

Re: Onderhoud TCe 90

Bericht door NicoK »

Voor dingen als een olieplug en dergelijke ja dan wel. Maar dan heb je veel meer kans dat je de schroefdraad van het zachtere materiaal beschadigt.

Veerpoten, ophangingsdelen, motoronderdelen zoals de krukas en nokkenas die je vastdraait. Dan is het van belang. Maar voor dingen als het vervangen van olie en versnellingsbakolie en dergelijke wat een grote beurt inhoud. Dan maakt het echt niks uit, vast is vast!
Plaats reactie
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht

Terug naar “Clio 4 Motorisch (vraag & antwoord)”