Beste mede-clio-enthousiastlingen,
Ik heb al een tijdje een andere tellerunit in mijn clio 1 ph 3, na het volgen van de handleiding van Rickert. Maar nu wil het geval dat er geen temperatuursignaal binnenkomt. (Wel voor het lampje, wat ik kan zien branden bij het aanzetten van het contact, maar niet voor de meter) Ik heb gekeken op het "bruine blokje" naast de Accu, maar werd er nog niet wijzer van.
Weet iemand of hier het signaal binnen komt en op welke plek dan?
Hij heeft een D7F motor.
Groeten,
Stephan
Tellerunit temperatuurmeter
Re: Tellerunit temperatuurmeter
Ik heb de vraag geupdate, er stond incorrecte info op en de vraag was volgens mij eerst niet duidelijk. Mocht dat nog steeds zo zijn, kan ik vragen proberen te beantwoorden
Re: Tellerunit temperatuurmeter
Voor de meter heb je ook een aparte sensor op het motorblok nodig, deze zit naast de sensor op het motorblok waarop het lampje reageert. Bij mij zat de sensor er al, maar bij jou misschien niet. Ook kan je mbv de beschrijvingen op how to nagaan of de bedrading wel aanwezig is naar je klokken.
Clio 1 Phase 1, 1.4RN 5-versnell. Jan1992 3-deurs
Re: Tellerunit temperatuurmeter
Aha, oke, bedankt. Ik heb volgens mij geen tweede sensor. Ik zal eens natrekken welke bedrading naar binnen gaat.