@ Eric92
Bedankt voor je reactie, maar dat is bij mij zeker niet het geval.
Wat mij wel opvalt, en misschien heeft het er niks mee te maken en is het puur toeval, als ik voor het starten het contact aanzet en wacht met het starten van de motor tot de controle lampjes uit zijn dan loopt de motor op het normale toerental stationair en blijft hij ook gewoon lekker lopen.
Verder nog ff een check gedaan om te zien of de gasklep wellicht aangekoekt dan wel vervuild is dat is zo te zien niet het geval, wel trof ik een hoop rommel in de slang naar de luchtfilter aan. Dus vanmiddag toch maar ff het gasklephuis demonteren en de boel eens lekker schoonmaken.
Grote vraag is natuurlijk, waar die rommel vandaan komt en wat eraan gedaan kan worden dit te voorkomen .... als iemand het weet, hoor ik dat uiteraard graag !
