Carminat update [ERROR]

Voor alles op gebied van elektra en elektronica, van lampjes tot zekeringen
Merijn

Carminat update [ERROR]

Bericht door Merijn »

Voor het werk rijd ik in een Clio uit 2011, voorzien van het Carminat navigatie systeem. Eind vorig jaar ontving ik van Tomtom een mailtje dat er een systeemupdate beschikbaar zou zijn en ik deze via de computer kon installeren.

Dit heb ik gedaan, netjes de handleiding op internet/TomTom Home gevolgd, maar zodra ik het sd-kaartje in het systeem doe en de auto start, blijft de navigatie in een loop hangen. Ik zie de opstart afbeelding en een zandloper en die wisselen elkaar oneindig af.
Mailen met TomTom leverde een weinig verhelderend antwoord op, kwam in het kort hier op neer: "Het was een bekende fout en ik moest maar contact opnemen met de Renault dealer om te vragen of die een oplossing hadden.." Tomtom ging me in ieder geval niet verder helpen.

Nu vraag ik me af of meer mensen dit probleem hebben ervaren en zo ja, of er een oplossing bekend is? Als de dealer de oplossing is, prima, maar heb geen zin om daar voor niets naartoe te rijden..
Plaats reactie

Terug naar “Clio 3 Elektronica (vraag & antwoord)”