Pagina 1 van 1
Kenteken verlichting
Geplaatst: 11 jan 2019 14:22
door vnc95
Beste,
Is er toevallig iemand die weet hoe je de kenteken verlicht + behuizing ervan eruit haalt?
Wil het eventueel vervangen door LEDs.
groet,
Vnc95
Re: Kenteken verlichting
Geplaatst: 11 jan 2019 15:03
door jeroen33
Zit gewoon geklikt. Eerst kapje en daarna zie je wel hoe de rest vast zit
Re: Kenteken verlichting
Geplaatst: 19 jan 2019 14:11
door Donovan
Is heel simpel. Met een kleine platte schroevendraaier wip je het glaasje er uit. En dan kan je de zwarte houder er zo uit klikken. Maar de hele behuizing hoef je niet te vervangen. Je kan heel makkelijk alleen de lampjes vervangen. Je moet t10 (w5w) lampjes hebben.
Wel voorzichtig zijn met het plastic glaasje. Die breekt namelijk nogal snel!
Re: Kenteken verlichting
Geplaatst: 05 mar 2021 11:18
door MauriceW
Vraagje hierover. Ik heb een Clio 4 RS Trophy ph2 (2e hands gekocht) en nu blijkt dat de verlichting van de kentekenplaat af en toe knippert.
Volgens de Renault dealer komt dat omdat de vorige eigenaar de lampjes heeft vervangen door LEDs die niet 100% geschikt zijn.
Heeft iemand een tip welke lampjes wel goed werken? Ik begrijp dat ik T10 5W5 lampjes moet hebben, maar er is zoveel keus
Liefst lampjes die een beetje wit licht hebben, zodat ze matchen met de LED Matrix koplampen.
Re: Kenteken verlichting
Geplaatst: 06 mar 2021 11:44
door Mees120
Ik heb
deze als stadslicht in 6000K. Deze hebben voor geen last van knipperen dus ik neem aan dat ze achter ook niet zouden knipperen.
Als kentekenverlichting heb ik op Amazon.de een keer een setje gekocht die de hele behuizing vervangt.
Deze.