Pagina 1 van 2
Armsteun aan stoel of middenconsole
Geplaatst: 05 jul 2017 13:16
door jeroen33
Gisteren heb ik een gebruikte CLio IV estate 1.5DCI gekocht in Expression uitvoering en Rouge Flamme kleur.
Het enige dat ik miste is een armsteun en parkeersensoren.
Parkeersensoren heb ik al in mijn 2 eerdere auto's ook ingebouwd, dus dat komt wel goed. Ook de zwarte onderkant van de achterbumper leent zich er prima voor met zwarte sensoren.
Nu heb ik geïnformeerd naar de originele armsteun. Deze was via de dealer wel heel duur en zit aan de stoel vast. Eerder op de dag heb ik nog proefgereden met een andere Clio waarbij deze op de middenconsole zat (weet niet of dat origineel was)
Dat laatste heeft denk ik wel mijn voorkeur.
Heb er nu 1 van Botec volgens mij in mijn 207 zitten. Die bevalt wel en ziet er na 5 jaar gebruik nog goed uit.
Hebben jullie nog tips voor een mooie armsteun?
De bekleding van de auto is zwart stof met een rood stiksel (helaas geen foto).
Re: Armsteun aan stoel of middenconsole
Geplaatst: 05 jul 2017 17:57
door Il Girasoli
Een armsteun aan de stoel gaat ook mee als je de stoel verschuif in hoogte of lengte richting, lijkt mij een pré!
Re: Armsteun aan stoel of middenconsole
Geplaatst: 05 jul 2017 20:09
door Mokumer
Re: Armsteun aan stoel of middenconsole
Geplaatst: 07 jul 2017 14:35
door sh0ck
Hoe duur was die bij de dealer?
Re: Armsteun aan stoel of middenconsole
Geplaatst: 08 jul 2017 22:52
door Intens120tce
Ik ben voor mijn nog te leveren Clio op zoek geweest naar een armsteun die langer was dan die ik in de showroom(s) had gezien.
Bij een dealer kwam ik de armsteun (zwart leer) tegen die op het internet onder onderdeelnummer 3420020 is te vinden.
Ik heb deze telefonisch besteld voor de Clio 2017.
Bij het afhalen kreeg ik een armsteun Clio/Captur voor montage aan de stoel met onderdeelnummer 8201657108, bovenzijde zwart leer met witte stiksel.
Deze armsteun is gelijk aan de korte armsteun maar 31,5cm lang (10cm langer) en is degelijk gebouwd, te verstellen met een draaiknopje aan de achterzijde.
Re: Armsteun aan stoel of middenconsole
Geplaatst: 08 jul 2017 23:06
door jeroen33
Weet je of die ook met stoffen bekleding leverbaar is? Ik vind leer niet mooi staan in een auto waar verder geen leer op de stoelen en deurpanelen zit.
Re: Armsteun aan stoel of middenconsole
Geplaatst: 09 jul 2017 09:28
door Intens120tce
Ik weet niet of deze met stoffen bekleding leverbaar is.
In de accessoire folder staat alleen de uitvoering met kunstleder Carbone.
Een andere goede optie is die van Kamei, gemonteerd op een beugel die onder de uiteinden van de stoelrails wordt vastgezet.
Re: Armsteun aan stoel of middenconsole
Geplaatst: 03 aug 2017 20:01
door jeroen33
Ik kwam deze foto tegen van een armsteun in de Clio met precies de bekleding die ik straks heb.
Vond het er zo goed uitzien dat ik die steun maar gekocht heb. Wordt bevestigd op de middenconsole. Dat heb ik nu ook in m'n 207 en bevalt prima.
Ben benieuwd of het in het echt net zo mooi kleurt als op de foto's.
Nu wachten tot ik maandagmiddag de auto kan gaan halen
Re: Armsteun aan stoel of middenconsole
Geplaatst: 14 aug 2017 11:56
door jeroen33
Gisterenavond de armsteun gemonteerd in de Clio.
Erg tevreden met het resultaat en de degelijkheid van de steun.

Re: Armsteun aan stoel of middenconsole
Geplaatst: 14 aug 2017 22:03
door kawazxr
Zit er keurig in staat heel mooi en natuurlijk erg handig

Re: Armsteun aan stoel of middenconsole
Geplaatst: 14 aug 2017 22:54
door RikRace
Kost dat? Ziet er idd netjes uit!
Re: Armsteun aan stoel of middenconsole
Geplaatst: 15 aug 2017 10:37
door jeroen33
Deze is van Botec / Armsteunfabrikant.
Hij kost met leer bekleed ongeveer €80,-.
Als je bij hun afhaalt krijg je €10,- korting en je bespaart verzendkosten. Dat heb ik gedaan. Anders ga je wel richting de €100,-.
De voet is speciaal voor de Clio op maat gemaakt. Vond wel dat deze voor mooi wat krap is waardoor je hard moet duwen om hem op zijn plek te krijgen. Daarna met een paar schroeven vastgezet aan de middenconsole. Zie je weinig van omdat die naast de stoel zitten en heb er 1 aan de achterkant gedaan.
Re: Armsteun aan stoel of middenconsole
Geplaatst: 23 aug 2018 13:51
door R27
Thanks Jeroen, heb de mijne ook besteld. Ben benieuwd.
Re: Armsteun aan stoel of middenconsole
Geplaatst: 23 aug 2018 14:49
door mox
Nette armsteun! Omdat hij op de middenconsole zit is er misschien makkelijk een USB-kabel naartoe te halen, zodat je je telefoon erin kwijt kunt. Die wordt dan niet alleen opgeladen maar hij hangt ook meteen aan R-link voor Android Auto en MirrorLink. Bij de fabriekssteun (die aan de rugleuning vastzit) is dat eigenlijk onbegonnen werk.
Re: Armsteun aan stoel of middenconsole
Geplaatst: 23 aug 2018 22:44
door Koen_B
Recent een (originele) midden-armsteun laten plaatsen. Bevestiging is aan de stoel en de armsteun kan met een draaiknop afgesteld worden tussen grofweg 45 en 100 graden. Een kleine 200 euro lichter, maar dan heb je ook wat
Re: Armsteun aan stoel of middenconsole
Geplaatst: 05 sep 2018 17:14
door witte_07
Ik heb een hele andere originele armsteun. Diw uit de renault accesoires brochure zelf met die witte sticksels en zwartkunstleer. 110 euro incl monteren. In Bulgarije dan bij de dealer.
Re: Armsteun aan stoel of middenconsole
Geplaatst: 08 feb 2019 12:04
door RonaldR
Ik heb net een Kamei geïnstalleerd. Omdat een armsteun aan de stoel mij geen vertrouwen gaf qua degelijkheid. Ik ging eens verzitten in een VW en de plastic steun brak af, haha!
Ook de hoogte vind ik belangrijk. Dus een paar bedrijven gevraagd. Alleen Kamei antwoordde met 48cm! Daar had ik wat aan.
De steunders zijn van staal en moeten onder de stoel bevestigd worden. Dus op de achterbank zitten, voorstoelen helemaal naar voren en dan 4x torx los. Alleen de achterste verbinding hoeft los. Eentje wou niet. Maar met een koevoet kreeg ik de glijder net zo hoog dat de Kamei er onder paste. Ik was 20 minuten kwijt.
En deze is degelijker dan plastic op plastic met 4 parkerschroeven.
Re: Armsteun aan stoel of middenconsole
Geplaatst: 08 feb 2019 12:49
door jeroen33
Ik vond die Kamei niet zo mooi, maar hij is wel stevig denk ik.
Heb je een foto zoals die nu in je auto zit?
De mijne van Botec houd zich na 40.000 km ook nog prima.
In mijn vorige auto had ik er ook een die na 190.000km ook nog prima was.
Re: Armsteun aan stoel of middenconsole
Geplaatst: 17 feb 2019 00:02
door jeepee72
Ik heb er eentje van Bila-shop. Kost nog geen 100 euro en zit perfect. Zit er al bijna een jaar in. De glossy zwarte lijst past goed bij de andere zwarte glossy accenten in je interieur (ook van je center-tablet)
Aanrader.

Re: Armsteun aan stoel of middenconsole
Geplaatst: 22 feb 2019 13:22
door RonaldR
Re: Armsteun aan stoel of middenconsole
Geplaatst: 11 mar 2019 10:22
door dovski
@jeroen33 heb jij de classic of comfort armsteun?
Re: Armsteun aan stoel of middenconsole
Geplaatst: 11 mar 2019 11:56
door jeroen33
Ik heb de classic. Bevalt nog steeds goed
Re: Armsteun aan stoel of middenconsole
Geplaatst: 11 mar 2019 23:27
door dovski
ok. Die classic is inderdaad qua hoogte gelijk aan de steun op het portier?
Re: Armsteun aan stoel of middenconsole
Geplaatst: 12 mar 2019 07:11
door jeroen33
Heb het niet nagemeten, maar het klopt aardig.
Voor mij is de hoogte prima
Re: Armsteun aan stoel of middenconsole
Geplaatst: 20 mar 2019 14:33
door dovski
Ook een armsteun besteld bij Botec. Staat niet verkeerd...
