Pagina 1 van 1

Ruiten beslaan

Geplaatst: 27 mei 2015 08:17
door Richard
Beste allemaal,

Ik heb met enige regelmaat dat de voorruit en de beide ruiten van de voorportieren beslaan. Dit is relatief eenvoudig te verhelpen met de blower op max te zetten (voorruitverwarming), maar het is wel irritant.

Daarnaast overkomt het mij regelmatig dat als het regent dat de auto ook aan de binnenkant beslaat. Een tijdje geleden was het zelfs zo extreem dat ik over een afstand van zo'n 30 km de voorruitverwarming 12x aan het moeten zetten om te voorkomen dat ik niets meer kon zien. :chinrub:

Ben ik de enige die dit ervaart? Zijn er wellicht mensen die een suggestie hebben hoe dit opgelost kan worden?

PS: het betreft een Clio Estate GT uit 2014.

Re: Ruiten beslaan

Geplaatst: 27 mei 2015 09:21
door s_jansen66
Je bent niet de enige. Als het regent laat ik altijd de airco mee draaien op halve stand. Dan beslaat hij minder, maar langs de randen zie ik nog steeds wasem op de ramen.

Re: Ruiten beslaan

Geplaatst: 27 mei 2015 11:40
door Richard
Ik heb de climate standaard op 22 graden staan. Die "draait" bij mij ook altijd mee..

Re: Ruiten beslaan

Geplaatst: 27 mei 2015 19:15
door Levi
Probleem wordt waarschijnlijk veroorzaakt door de pollenfilter.

Laat je de 272770567R monteren en probleem is opgelost.

Re: Ruiten beslaan

Geplaatst: 28 mei 2015 11:35
door s_jansen66
Hoe moet ik dat zien? Houdt die door jou voorgestelde pollenfilter vocht tegen?