Pagina 1 van 1
Gat binnenin handschoenenvak
Geplaatst: 27 feb 2015 20:05
door cliorama
Links bovenin het handschoenenvak zit een gat. Dat hoort zo denk ik (geen idee waar het voor is), maar weet iemand of je via dat gat een kabel van achter je radio kan doorvoeren naar het handschoenenvak?
De foto is niet van mijn auto, maar het ziet er wel zo uit (dat mp3 kastje heb ik niet).
NB. Wat ik van de foto niet begrijp waarom het mp3 kastje zijn doorvoer aan de achterkant heeft i.p.v. door dat enorme gat aan de bovenkant.

Re: Gat binnenin handschoenenvak
Geplaatst: 27 feb 2015 20:54
door goodje
Kan wel maar wat je wel moet controleren is die steun van het klepje loopt ook daar langs en kan de kabel beschadigen..
Re: Gat binnenin handschoenenvak
Geplaatst: 28 feb 2015 08:35
door Da Freeze
Ik vermoed omdat dat gat bovenin niet bij de radio uitkomt. Maar waar dat gat wel voor is heb ik me ook wel eens afgevraagd. Misschien om een paar zakjes cocaïne te verstoppen tijdens een politiecontrole?

Re: Gat binnenin handschoenenvak
Geplaatst: 28 feb 2015 08:43
door cliorama
Zelf even verder gegoogled en ik ben er al achter. Er kan een lampje in (onderdeelnummer 8200024033).
Volgens mij niet standaard geleverd op de Clio.
Wel vreemd dat er geen afdekkapje over het gat zit trouwens, maar dat is er misschien een keer af gevallen/gehaald.

Re: Gat binnenin handschoenenvak
Geplaatst: 09 mar 2015 09:58
door Tomasvs
Ik heb er wel een lampje zitten. Mijn Aux kabel loop door het kapje achterin het dashboard kastje het kastje in. Als hij uit die lamp komt zal dat niet super handig zijn lijkt mij.