Pagina 1 van 1

Update R-Link via website "Service unavailable"

Geplaatst: 02 jan 2015 17:46
door mmmore
Hallo mede R-link eigenaren.

Ik krijg sinds kort een melding dat er een update is voor het R-Link systeem. Als ik inlog op de website (https://ie.rlinkstore.com/) dan krijg ik ook netjes een venster te zien die zegt dat er een update klaar staat voor het R-Link systeem en een System Update. Als ik vervolgens klik op de Update knop, dan krijg ik na een paar seconden de foutmelding:

"Service is temporarily unavailable, please try again later."

Hebben meerdere mensen dit probleem? Of heeft iemand wellicht een suggestie hoe ik de update toch kan downloaden naar mijn SD kaart?

Bedankt!

Groet,
Richard

Re: Update R-Link via website "Service unavailable"

Geplaatst: 02 jan 2015 18:21
door Bas1975
Komt helaas vaker voor. Probeer het op een later tijdstip nogeens en je zult zien dat het dan wel gaat. De laatste keer dat ik de update uitvoerde werkte het pas na de 5e keer :dizzy2:

Re: Update R-Link via website "Service unavailable"

Geplaatst: 02 jan 2015 19:34
door Arjan
https://ie.rlinkstore.com/ ?? Hoe kom je daar? Rare site om een R-Link update te halen.

Probeer het eens via:
https://www.renault.nl/my-renault/home/
http://group.renault.com/directory/en/ en klik op de Nederlandse vlag of gewoon via:
http://www.renault.nl/ en dan bovenin op de knop Afbeelding klikken.
Dan zit je gegarandeerd bij Renault :thumbsup:

En zelfs al krijg je de foutmelding kan het zijn dat de update wel in de R-Link toolbox klaar staat. Op je MyRenault account is de melding dan weg.

Re: Update R-Link via website "Service unavailable"

Geplaatst: 03 jan 2015 12:28
door mmmore
Hallo Bas1975 en Arjan, bedankt voor jullie reacties.

Ik heb geen idee meer hoe ik aan het eerder genoemde adres kom. Ik geloof dat ik het adres voor die website heb gekregen van de dealer, maar dat weet ik niet zeker. Volgens mij had ik als een van de eerste het R-Link systeem, toen het uitkwam in 2013. Het updaten via die website heeft tot recent altijd gewerkt.

Ik heb zojuist mezelf geregistreerd op de (Nederlandse) website van Renault, via het adres dat Arjan aangaf. Nadat ik mijn auto had geregistreerd kreeg ik ook netjes een melding dat er een update klaar staat voor het R-Link systeem. Maar daarna krijg ik een vergelijkbare melding zoals eerst, namelijk: "De service is tijdelijk niet beschikbaar, probeer het later opnieuw bedankt."

Misschien zijn de systeembeheerders van Renault nog op vakantie en moet ik het volgende week gewoon nog eens proberen....

Re: Update R-Link via website "Service unavailable"

Geplaatst: 03 jan 2015 18:07
door Dré
Verschillende malen (>>10 maal) achter elkaar proberen, en dan lukte het bij mij wel.

Re: Update R-Link via website "Service unavailable"

Geplaatst: 04 jan 2015 16:49
door klmklmklmklm
als je op de site bent vink dan eens al de vinkjes uit die je kunt uit vinken bij beheren en doe dan de update.

Re: Update R-Link via website "Service unavailable"

Geplaatst: 06 jan 2015 08:37
door mmmore
Uiteindelijk is het gelukt. Ik heb 8 keer de update knop ingedrukt en toen deed ie het oppeens. Erg vreemd hoor.... maar de update is nu wel binnen.

Re: Update R-Link via website "Service unavailable"

Geplaatst: 06 jan 2015 18:38
door Bas1975
:thumbsup: De aanhouder wint. Meestal gaat het wel in een keer goed, zal wel met capaciteitsproblemen te maken hebben; de hele wereld is nu tegelijk aan het updaten.

Re: Update R-Link via website "Service unavailable"

Geplaatst: 10 jan 2015 13:50
door Arjan
Het kan zoveel oorzaken hebben...
Van een verkeerde instelling in de browswer op je computer via de verbinding tot de server waar Renault de software heeft en elk stapje wat er tussen zit. "Service unavailable" is wel heel vaak gevolg van een probleem in de verbinding (duurt te lang voordat je een reactie terug hebt bijvoorbeeld) en niet je eigen computer of de server.