Pagina 1 van 1

Track skippen vanaf stuur?

Geplaatst: 17 okt 2014 11:21
door Frenker
Hallo allemaal!

Sinds gister ben ik de troste eigenaar van een Renault Clio Night & Day. Mooie wagen met veel toffe opties.
Medianav ben ik ook wel over te spreken. (Met uitzondering van het haperende bluetooth probleem wat dus nog steeds bestaat)

Maar ik vroeg me af of het mogelijk was om de het huidige nummer te skippen en door te gaan naar de volgende track, zonder dat je daarvoor het op de medianav hoeft te tappen?

Mijn verwachting was dat de knoppen op de volumeregelaar dit wel konden maar dat lijkt niet te werken. (Switch audiobron / naar telefoonboek)
Weet iemand of het mogelijk is om tracks te skippen vanaf het stuur?

:thanks:

Re: Track skippen vanaf stuur?

Geplaatst: 17 okt 2014 12:34
door Vinnie
Renault heeft eigenlijk altijd een stalk gehad, achterop deze zat een cilinder knop om een track te skippen.
Ik weet niet hoe het zit bij de nieuwe Clio maar misschien helpt dit je wel :thumbsup:

Re: Track skippen vanaf stuur?

Geplaatst: 17 okt 2014 19:32
door Frenker
Ahh thanks! Er zat inderdaad een draaibaar knopje aan de achterkant. Niftig :)

Re: Track skippen vanaf stuur?

Geplaatst: 18 okt 2014 13:41
door Cyw00d
Echt heerlijk, dit heeft namelijk een week geduurd voordat ik hier achter kwam, en met heerlijk bedoel ik: Het is heerlijk om nieuwe features te vinden uit jezelf haha.