Pagina 1 van 1

Oliepeilstok

Geplaatst: 07 apr 2014 19:23
door Flip
Nu zie ik bij het inspecteren van het blok dat de peilstok(olie),ik wou de olie controleren,trok de peilstok eruit en heel de boel kwam mee,de buis waar de peilstok inzit(zit vast aan het carter met een bout)en onderaan geen ringetje(pakking)is dit goed te monteren met vloeibare pakking??

Re: Oliepeilstok

Geplaatst: 07 apr 2014 20:24
door Marcel.S
ik zou me eerst afvragen waarom je de boel zo mee trok, ik zou gewoon de goede pakking ervoor kopen lijkt me beter .

Re: Oliepeilstok

Geplaatst: 08 apr 2014 12:05
door Flip
Omdat die afgebroken was aan de onderkant waar hij bevestigd is met de bout.

Re: Oliepeilstok

Geplaatst: 08 apr 2014 12:13
door sj0ertum
Dan zou ik hem helemaal van onder naar boven vervangen. Klein beetje vloeibare pakking kan nooit kwaad, maar ik zou even kijken of navragen of er origineel een afdingting tussen zat.

Re: Oliepeilstok

Geplaatst: 08 apr 2014 21:53
door Arjan
Afbeelding

Re: Oliepeilstok

Geplaatst: 15 apr 2014 12:03
door Flip
Bedankt jongens :thumbsup:

Re: Oliepeilstok

Geplaatst: 30 apr 2014 14:14
door Entity_Razer
dirco (vloeibare pakking) er rond flansen op de juiste hoogte en het ding gewoon monteren.

Komt toch geen kracht of dergelijke op te zitten (als er druk op je carter staat heb je een probleem !) en is eigenlijk enkel voor het vuil tegen te houden en ervoor te zorgen dat als je ECHT hoekt er geen olie uit-druppelt.

Dus: Doe maar :)