Pagina 1 van 1
DRINGEND!! Linker spatbord loshalen..
Geplaatst: 31 jul 2012 10:35
door Elektronized
Ik ben dus bezig met mijn linkerspatbord aan het vervangen. Nu heb ik de voorbumper er al vanonder gehaald, koplampen zijn eruit, en ik heb miserie met 1 'klempunt', namelijk deze:
Hoe krijg ik dit los ? Ik hoop dat ik de motorkap enzo niet moet loshalen..

Re: DRINGEND!! Linker spatbord loshalen..
Geplaatst: 31 jul 2012 19:45
door Arjan
Heb je het al gevonden? Ik vermoed van wel omdat je de hele dag de tijd hebt gehad om te zoeken sinds vanmorgen maar voor het geval dat niet zo is:
Trek de parafan in de hoek onder je ruit een stukje omhoog. Dat kan gewoon want die steunt daar op een plastic palletje. Als je dan recht naar beneden kijkt zie een boutje van 10 mm. Die moet je hebben

Re: DRINGEND!! Linker spatbord loshalen..
Geplaatst: 31 jul 2012 21:48
door Elektronized
Dank je, maar had het inderdaad al gevonden, na een tijdje zoeken. Ben nog een uurtje zoet geweest om de ruitenwissers eraf te krijgen ook.

Toch bedankt.

Re: DRINGEND!! Linker spatbord loshalen..
Geplaatst: 31 jul 2012 22:22
door .luuk
Met de ruitenwissers was ik een tijdje terug ook aan het stoeien ja.. ik heb toen maar even een "ruitenwisser-trekker" in elkaar gelast

Re: DRINGEND!! Linker spatbord loshalen..
Geplaatst: 01 aug 2012 12:45
door Elektronized
Ik heb (heel veel) WD-40 erop gespoten, maar m'n poelietrekker kon er niet bij (aan de bestuurderkant).. dan maar de truc met de moer en de waterpomptang.

Moest toch nog stevig duwen op die tang hoor.