Pagina 1 van 1
Zijschermen voor Clio RS
Geplaatst: 14 mei 2011 23:15
door Gav Pierce
Hallo
Een van mijn clio's kunststof zijschermen (wing) rechtsvoor is gescheurd, ik heb een gevonden op markplaats maar ik weet niet als er een verschil is tussen een non-sport clio en een RS versie.
Past de zijscherm op beide auto's?
alvast bedankt Gav

Re: Zijschermen voor Clio RS
Geplaatst: 15 mei 2011 00:44
door speklap
mischien een idee om je eerst netjes voor te stellen?
Re: Zijschermen voor Clio RS
Geplaatst: 15 mei 2011 10:46
door sj0ertum
Inderdaad is het wel netjes om je voor te stellen, en nee dat past niet. Heb je nu een RS of niet? In ieder geval als je geen RS hebt dan heb je naast de zijschermen ook de sideskirts en de voorbumper nodig

Re: Zijschermen voor Clio RS
Geplaatst: 15 mei 2011 10:59
door Age
Hij heeft een RS, dus er moet ook een scherm van een RS op.
Die zijn breder dan de standaard schermen.
Re: Zijschermen voor Clio RS
Geplaatst: 15 mei 2011 11:02
door Gav Pierce
Hallo
Is in orde ik heb mij net voorgesteld in het voorstel topic.
"Heb je nu een RS of niet? In ieder geval als je geen RS hebt dan heb je naast de zijschermen ook de sideskirts en de voorbumper nodig"
Ik heb een RS, een de zijschermen worden aangeboden op marktplaats voor een clio van 1999-2001. Zij lijken dezelfde maar weet ik niet zeker.
http://link.marktplaats.nl/447129824" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Zijschermen voor Clio RS
Geplaatst: 15 mei 2011 11:14
door Nelis
Je hebt het er over dat je rechts nodig heb en de verkoper heeft alleen nog maar links liggen

!
Re: Zijschermen voor Clio RS
Geplaatst: 15 mei 2011 11:17
door Gav Pierce
Nelis schreef:Je hebt het er over dat je rechts nodig heb en de verkoper heeft alleen nog maar links liggen

!
Ik heb al de rechtse gereserveerd via de verkoper.
Ik heb net gekijken op partsonline, zij geven voor een RS, 1.2 en 1.6 16v hetzelfde part nr (4339656) om te bestellen??
vreemd.
Re: Zijschermen voor Clio RS
Geplaatst: 15 mei 2011 11:49
door sj0ertum
Je moet zowizo RS zijschermen hebben want daar worden de sideskirts op aangesloten en dat kan op de standaard zijschermen niet
En die online winkels geven inderdaad vaak alles hetzelfde resultaat. Misschien kun je bij Holtrop demontage informeren, dat is een sloopbedrijf op renault gespecialiseerd.

Re: Zijschermen voor Clio RS
Geplaatst: 15 mei 2011 18:48
door Vinnie
op een rs past die van een 1.2-1.6 16v NIET
aansluiting op de skirt's zit er niet op, ook is hij 3cm minder uitstekend.
Re: Zijschermen voor Clio RS
Geplaatst: 15 mei 2011 20:56
door Gav Pierce
Bedankt voor de antwoorden heren, ik heb inmiddels de bod op de zijschermen ingetrokken waren van een 1.6 16v en een email gestuurd naar Holtrop demontage voor evt. schermen.
grts Gav