Ik ben benieuwd of jullie mij in de richting van iets kunnen sturen.
Sinds vorige week trotse eigenaar van een Clio 0.9 TCE 2014. Tot op heden geen problemen gehad maar sinds gisteren hoor ik een tikkend geluid.
Het geluid is hoorbaar wanneer ik de kachel(fan) aan heb, wanneer ik deze uit doe dan houd het ook op. Kennis van mij heeft ook gekeken en die dacht precies hetzelfde, iets met de ventilator etc. Maar vanochtend hoor ik het geluid ook als ik de auto in zen vrij zet of als ik hem in zen achteruit zet. Laat ik de koppeling opkomen dan is het geluid weg, ben ik aan het rijden is het geluid ook weg.
Het geluid komt wel weer als ik afrem voor bijv. een stoplicht en dan stil sta. Op dat moment heb ik de fan uit staan. Het is echt een duidelijke tikkend geluid.
Onder de motorkap horen wij geen bijzondere geluiden. Als je inde auto zit dan hoor je het geluid achter de dashboard.
Ik heb sowieso al een afspraak staan voor volgende week maar ik ben toch benieuwd waar jullie aan denken.... kan ik mij al mentaal voorbereiden op de eventuele geldklapper
